Historie

Původní záměr akce byl jen muzikantský mejdan. Jenže se všechno zvrtlo, počet kapel se rozrůstal, a tak jsme nakonec dali všechno na poslední chvíli dohromady a vznikl nový hudební festival Fírfest. 
A proč zrovna Fírfest? Protože Fírova pivnice a bašta byla původním místem konání celé akce. 

1. ročník 5. 9. 2009 - vystoupily kapely: Black Jack, Blue Rocket, CTR, Dogmen, Last Rebel a Točílas. Také doprovodný program byl velice bohatý (vystoupení kouzelníka, soutěže, střelnice, aj...). Celý festival večer zakončila ohnivá show Orbis de Ignis. Náš Fírfest pokřtil Josef Alois Náhlovský a naším maskotem se stal malý čertík Ufír. Všechno dobře dopadlo, i my jsme byli velice potěšeni, a tak se dál snažíme dělat pro Vás další skvělé ročníky. Vychytáváme chybky, aby to bylo jen a jen lepší, a připravujeme zajímavý program a nová překvapení pro příští ročníky...

2. ročník 4. 9. 2010 - A je po všem... 2. ročník Fírfestu nám skončil. Děkujeme všem návštěvníkům, kteří dorazili a skvěle se bavili. Hlavně mockrát děkujeme všem zúčastněným kapelám, Orangutálnímu dividlu, Orbis de Ignis, lukostřelbě, bubeníkům z Bubenické show, příznivcům. Velké Dík také partnerům Fírfestu, ale hlavně všem pomocníkům a pořadatelům za výbornou práci. Děkujeme za krásná poděkování, opravdu potěšila. Počasí nám také vyšlo-Díky. Doufáme, že jsme na nikoho nezapomněli. Bylo Vás dohromady více jak 300 zúčastněných. Jsme moc rádi, že jste nám pomohli vytvořit úžasnou atmosféru a že jste si pořádně užili a pobavili se. Opravdu velké díky, že jste všichni přišli. Uvidíme, jak to bude příští rok.

3. ročník 3. 9. 2011 - Další ročník je už zase za námi a my jsme si pro vás připravili shrnutí včerejší atmosféry. Sobotní třetí ročník Fírfestu byl velice úspěšný a povedený. Navštívilo nás přes tři sta návštěvníků Fírfesťáků, a to nepočítáme děti. Dětský koutek byl plně využit a svůj účel splnil. Malí návštěvníci zajisté ocenili pískoviště, hračky, trampolínu, mísu bonbonů a hlavně dostatek pitíček od našich sponzorů. Mnoho práce měla i naše tattoowoman Týnka. Na své si přišli i milovníci lukostřelby.
Program zahájil dětský soubor Terasáček s pásmem písniček z pohádek a muzikálů. Další program už nejen pro děti obstaralo Orangutální dividlo
s hrou Dr.Kittel, kterému na místě jeviště ztěžovalo pobyt hnízdo vos, které však okamžitě zneškodnil náš hasič a zdravotník. Proběhl i další křest, kdy kmotrem byl MVDr.Václav Poživil, ředitel ústecké zoo. Děkujeme především za plachtu s opičákem, kterou jsme věnovali Orangutálnímu dividlu, které si ji okamžitě vzalo za svého maskota.
Hlavní hudební program začal po poledni premiérou mladých rockerů HellRockers z ÚL, kteří sklidili mimořádný potlesk svých příznivců. Druhá opět ústecká kapela Black Sabaaka s frontmanem Honzou Domeckým. Třetí v pořadí nezklamala Stará Škola, legenda, co je stále jako hvězda.
Děčínskou ligu vykopla skupina Sklap a potěšila svým repertoárem i ty, co ji nikdy ještě neslyšeli. Zdeňkovi Horákovi – kapelníkovi Sklap - děkuje Fírfest za dary do tomboly. Také musíme napsat, že jejich bubeník je super chlap, co rád jí, a bylo vidět, že mu tlačenky od Jirky Škalouda zachutnaly. Naše pozvání přijal i fakír mistr Ben Ghan – Zdeněk Zahrádka. Při jeho vystoupení návštěvníci ani nedutali a jen žasli. Od týmu dostal dvoumetrového hada-plyšového.
Další byla fírfesťácká kapela New Black Jack, která zajisté nesmí chybět na žádném ročníku Fírfestu. I jejich vystoupení bylo nezapomenutelné už jen z toho důvodu, že přichystali překvapení v podobě hostů - bratrů Hassových (Motorband) a mladého talentovaného kytaristy. Po jejich vystoupení mohli Fírfesťáci vidět pohromadě celý Fírfest tým, který se představil.
Teplice zastupovala jižanská kapela 1202 Station, krásná pohodová muzika, co zpříjemnila pozdní letní podvečer.
Po klidném vystoupení nadešel čas na dražbu obrázku s tématikou Fírfestu od naivního malíře Luďka Jiřeny, našeho druhého kmotra.
Výtěžek z dražby byl věnován na adopci zvířete v ústecké ZOO a byl vydražen za 800 Kč. Dražbu vyhrál Jaroslav Hruška a obrázek věnoval Fírově pivnici, kde je vystaven pro širokou veřejnost. Především byl nadšen, že peníze jdou na dobrou věc.
Naším dalším hostem byl pražský či celorepublikový Black Bull s charismatickou a veselou zpěvačkou Lucií Roubíčkovou, kterou ocenil Fírfest tým květinou a plyšovým medvědem na památku. Od pořadatelů měla pak celá kapela nachystané překvapení v podobě lebky býka a také malého divokého kytaristy alias fírfesťáckého maskotka „Ufíra“. Po vystoupení BB jsme křtili po třetí a to za přítomnosti Ing.Ivana Tomance, zástupce pivovaru Budvar, Míly Klindery a Petra Varhaníka z kapely Judas Priest revival Praha.
Závěr byl v mostecké režii skupiny Cumbal. Jejich vystoupení bylo úžasné a zábavné, nakonec i fláky jako Pražskej démon, Ona má špinavý záda
a především Láska je kurva návštěvníky přímo vyburcoval k vrcholu.
Náš Fírfest skončil ve smluvené době oslnivým a nepopsatelným ohnivým fireshow v podání Orbis de Ignis.
Celý festival proběhl bez jediného problému a v naprosté pohodě, kterou jsme pro Vás chtěli především. Soutěží bylo letos bohužel méně z důvodu technického zajištění (máme pořád co vylepšovat). Děti si zasoutěžily v tanečku a dospěláci v pití piva. Také proběhla soutěž o báseň či citát
s tématikou FF. Bohatá tombola z darů sponzorů odměnila všechny návštěvníky.
Fírfest byl ve znamení trojek-tři ústecké kapely, tři křesty a tři sta návštěvníků.
Celý tým děkuje především sponzorům, mediálním partnerům, všem, co nám pomáhali, co s námi táhli partu, všem, co nás mají rádi, a všem hostům - Fírfesťákům. Máme Vás rádi, kamarádi. Zvláštní dík patří studiu Pavouk Records za zapůjčení pódia, které dalo Fírfestu úplně jiný rozměr. Tímto věnujeme celý úspěšný ročník 2011 našemu nedávno zesnulému kamarádovi Vláďovi Hajdlovi.
Adopce zvířátka s podporou návštěvníků bude uveřejněna během několika dní, než spočítáme a vyhodnotíme Vaše návrhy. DĚKUJEME všem partnerům, kapelám a dalším vystupujícím, hostům a kmotrům, pomocníkům a hlavně také Vám návštěvníkům, že jste přišli a skvěle se bavili.
Vaše díky patří Vám a doufáme, že se už budete těšit na čtvrtý ročník FF 2012.

4. ročník 25. 8. 2012 - A je zase po všem! 4. ročník Fírfestu proběhl a my si konečně můžeme po těžké dřině na chvilku odpočinout a připravit síly na další ročník. Tento rok se opravdu velice povedl po všech stránkách - počasí vyšlo, žádný velký problém nebyl a všichni se dobře bavili a užívali si. Chtěli bychom mockrát poděkovat kapelám: Sandra a její veMbloudi se speciálním hostem Vláďou Šafránkem, Judas Priest Revival, Cumbal, New Black Jack, Točílas, Wertex, HellRockers za parádní výkony a show, dále za zpestření programu kouzelníkovi Vendelínovi, Orbis De Ignis Fireshow, členům střelnice Army shop 008, tetovacímu studiu Jirkovi Dekastellovi, a také hostům boxerovi Lukášovi Konečnému, Leošovi Nohovi alias Ádovi Větvičkovi z Houslic, maratonistovi, běžci a horolezci Michalu Weissovi a Michalovi Tomáškovi z kapely Destroyself. Naše obrovské poděkování hlavně patří také všem partnerům a sponzorům za finanční a hmotné dary, které velice celému festivalu pomáhají, a Fírově pivnici za umožnění celý Fírfest uskutečnit. Děkujeme také firmě Garavogue za zapůjčení pódia, Uruguay Cavallery za stany a Monice Mazáčové za natáčení. Nesmíme zapomenout na všechny pracovníky a pomocníky Fírfestu, kteří odvedli skvělou práci a vše klapalo bez problémů - Díky. A díky také vám, všem návštěvníkům, kteří dorazili, poslouchali, tancovali, bavili se,... a podpořili nás tak všechny v pokračování realizace Fírfestu, a také těm, kteří přispěli a pomohli azylovému domu v Orlické ulici v Ústí svými dary. Na tento rok rozhodně nezapomeneme, jako na předešlé roky, a jsme moc rádi, že se Fírfest neustále vyvíjí a zdokonaluje. Dětský koutek zůstane pro ty nejmenší vždy zachován, pro návštěvníky je naší prioritou jejich pohodlí a pro kapely dobré zázemí a servis. Už teď pomalinku začínají přípravy na Fírfest 2013 a doufáme, že pro vás nachystáme zase jen to nejlepší. Příští rok bude určitě stát za to, jelikož jsme dostali velice zajímavé nabídky, ale budeme vás ještě napínat a novinky se budete postupně dovídat. Příští týden vás seznámíme s celkovým počtem zúčastněných, jak jsme dopadli, a také zveřejníme první fotky. Pokud byste někdo ještě nějaké fotky měl, tak rádi uvítáme odkaz na ně. Toť zatím vše, jdeme odpočívat po náročném včerejšku, který byl velice vyčerpávající, ale za to prostě úžasný!

5. ročník 7. 9. 2013 Uteklo to jako voda a je zase po všem. Včerejší Fírfest 2013 se povedl, počasí nám krásně přálo a všichni jsme si to náramně užili. Děkujeme kapelám Millenium Falcon, Cumbal, Nerrea, Milošovi Dodo Doležalovi, Tchoři, Destroyself, Nobody Knows, New Black Jack, že přijali naše pozvání si letos zahrát a předvedli skvělou show. Byli jste všichni výborní! Dále nesmíme zapomenout také na zpestření celého dne doprovodným programem, o který se postarali kouzelník Vendelín, Airsoft Team Žabaři, skupina historického šermu Hartigo, sportovní exhibice Krav Maga a ohnivá show Orbis De Ignis se závěrečným ukončením celého letošního Fírfestu.
Naše obrovské poděkování hlavně patří také všem partnerům a sponzorům za finanční a hmotné dary, které velice celému festivalu pomáhají, Fírově pivnici a baště za umožnění celý Fírfest uskutečnit a Uruguay Cavallery za zapůjčení stanů. Nesmíme také zapomenout poděkovat všem spolupracovníkům a pomocníkům, týmu zvukařů, i návštěvníkům novým i stálým. Jsme rádi, že jste dorazili právě k nám a dobře se bavili společně s námi a nenudili se doma. Moc nás to těší a hlavně motivuje do dalších akcí, když pak od vás slyšíme, že jste si to užili a líbilo se vám to. My teď jdeme chvíli nabírat nové síly po roce příprav a pak zase začínáme. Na viděnou za rok - na Fírfestu 2014!

6. ročník 6. 9. 2014 - 6. ročník Fírfestu je již za námi a my můžeme jen zkonstatovat, že velice úspěšně. Fírfest 2014 byl doposud ten největší
a nejúspěšnější ze všech ročníků. Dohromady nás bylo přes 500, což je v dnešní době úplně neuvěřitelné, a i Fírova pivnice a bašta byla z tohoto počtu naprosto překvapená. Největší a nejlepší akce za celou historii! Jsme moc rádi, že jste přišli v hojném počtu, protože jsme tak vytvořili opravdu skvělou atmosféru a báječně jsme si to společně užili. My bychom samozřejmě chtěli ještě jednou moc poděkovat týmu zvukařů a všem kapelám, že k nám dorazili, zahráli a předvedli úžasné show - Jirka Straněk & Ivča Drnková, Ampér, Sklap, Blue Rocket, Iziband, Točílas, New Black Jack a Vilda Čok & Bypass. Vildovi ještě znova přejeme všechno nejlepší k jeho dnešním narozeninám. Včera od Fírfest týmu dostal během svého vystoupení krásný dárek a dort s věnováním, ze kterého byl úplně unešený. Fírfest 2014 se mu moc líbil a s kapelou pak odjížděli plní zážitků a vzpomínek.
Samozřejmě dále děkujeme našim hostům - Radkovi Diveckému, Františkovi ''Hammer'' Kynkalovi a Jiřímu Maryškovi, že přijali naše pozvání
a navštívili nás.
Děkujeme i skvělému doprovodnému programu - Hance a Aničce s tancem s pejsky a ukázkami psích sportů. Bylo to opravdu super a nejen my, ale i návštěvníci, byli z vystoupení moc nadšeni a líbilo se. Dále díky moc i airsoftovému týmu Žabaři za další povedený doprovodný program a soutěž, kterou si připravili, a dík i 'Děti na hrad' za malování a airbrush tattoo.
A to největší Díky patří všem sponzorům a partnerům, kteří tuto akci podporují a pomáhají nám ji hlavně uskutečnit, všechny jmenujeme na našem webu Fírfestu. A mockrát děkujeme i všem spolupracovníkům a pomocníkům, kteří se podíleli už na přípravách, nebo i pak během celé akce a dneška při uklízení. Byli jste všichni skvělí! Fírfest 2014 proběhl hladce, bez jakýchkoliv problémů, ale už je zase za námi a nám všem teď nezbývá, než se těšit zas na další rok. O včerejšku bychom zde mohli ještě pořád psát a vyprávět, protože to bylo skutečně neskutečné a úžasné, ale kdo tam byl, tak ví přeci sám, jaké vše bylo. My jsme moc potěšeni a doufáme, že i vy všichni, kteří jste na Fírfest 2014 přišli. Už od včera dostáváme od vás všech samé pozitivní ohlasy, a ty nás moc moc těší a vážíme si jich. DÍKY! Jelikož nejsme už žádní amatéři a tohle nás vždy nakopne a chceme další rok udělat ještě lepší a lepší, abyste si ho zase užili, udrželi v paměti, dlouho vzpomínali a vyprávěli všude okolo 
i o
statním, kteří třeba ještě Fírfest nenavštívili, a proto se rozhodnout příště dorazit.

7. ročník 15. 8. 2015 - Tak jak se vám to včera líbilo? My doufáme, že jste byli spokojení. Dostáváme od vás, i od kapel samou chválu, která nás samozřejmě moc těší a hřeje u srdce. Na to, že to byla letos premiéra v horním areálu Letního kina, si myslíme, že celkem úspěšná.
Kdo tam byl včera s námi, ví, jaké to bylo. Počasí nám pěkně vyšlo, atmosféra byla úplně parádní a skvěle jsme si ten celý den zase společně užili. My bychom chtěli jako každý rok mockrát poděkovat všem návštěvníkům, kteří dora...zili a užili si to. Dále děkujeme kapelám Idio&Idio, Toxic People, Lubošovi Pospíšilovi Trio, K2, New Black Jack, Cumbal, Coda a The Snuff, že dorazili na letošní Fírfest a předvedli skvělé výkony. Děkujeme i DJ Milanovi se svým týmem, že pobavili malé i velké, Teamu Žabaři s airsoftovou střelnicí, hostům a hlavně samozřejmě velké díky i všem partnerům a sponzorům, bez kterých by ani Fírfest nemohl být, všem spolupracovníkům a pomocníkům a týmu zvukařů (Akustika Polák) za parádní ozvučení a stage. Prostě díky, díky, díky všem!
7. ročník Fírfestu je už zase za námi, strašně rychle to uteklo, a my doufáme, že se zase setkáme příští rok a užijeme si to jako letos. Bylo to vážně moc super!

8. ročník 3. 9. 2016 - Celý rok plánujeme a připravujeme a pak je za pár hodin po všem. Uteklo to strašně rychle a máme už po 8. ročníku Fírfestu. Jaké jsou z něho Vaše dojmy a pojmy? :-) Doufáme, že jste byli spokojeni a že jste si to bezvadně užili. I když my jsme po včerejšku utahaní a nabíráme zase nové síly, tak z toho máme dobrý pocit a věříme, že jsme pro Vás připravili a udělali jen to nejlepší. Dali jsme do toho všechno a jsme hlavně rádi, že vše proběhlo bez problémů.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat Vám všem návštěvníkům, kteří jste k nám zavítali a bavili se. Od rána sledujeme Vaše fotky ze včera na Facebooku a jde vidět, že jste si to opravdu užívali! ;-)
Děkujeme všem kapelám, které přijaly naše pozvání a vystoupily na letošním ročníku - kapele Real Incident, která Fírfest 2016 zahájila, následovala ústecká legenda Stará Škola s Víťou Šteflem který celou akci spolumoderoval, dále děčínský Sklap v nové sestavě, známí ústečtí New Black Jack, metalový nářez v podobě kapely Nerrea, která se v půli vystoupení rozloučila se svým baskytaristou Honzou, který odchází, a přivítala nového, mostecká Velryba se známými hity, skvělá dívčí pražská kapela Sour Bitch, která teda nenechala publikum chladným, šluknovská metalová legenda Krleš, na kterou se všichni moc těšili, a na závěr výborná tečka v podobě Motorbandu, který letos slaví 30 let své existence. Všechny kapely byly výborné a předvedly to nejlepší!
Dále samozřejmě děkujeme i DJ Milanovi za zapůjčení skákacího hradu pro děti, které ho teda hojně využívaly a dováděly. Děkujeme týmu zvukařů za skvělou stage a výborný zvuk, který si hlavně kapely chválily. Naše velké poděkování patří samozřejmě i našim spolupracovníkům a pomocníkům, bez kterých bychom to nezvládli. A děkujeme hlavně i našim partnerům a sponzorům za jejich pomoc a ochotu, protože bez nich by ani Fírfest nemohl být. Děkujeme Vám všem, kteří jste přišli, i těm, kteří se na Fírfestu podíleli!!!
Budeme se na Vás těšit zase příští rok, protože ono to zase uteče a máme to za chvíli tady. Připravíme pro Vás zase jen to nejlepší, abyste měli dlouho na co vzpomínat. Budeme se těšit, až se sejdeme v hojném počtu jako letos. Bylo to s Vámi vážně PARÁDNÍ! Díky! Váš Fírfest tým! :)

9. ročník 2. 9. 2017 - Vážení příznivci Fírfestu - noví i stálí. :-) Chtěli bychom vám poděkovat za hojnou účast na 9. ročníku, který se zařadil do historie ročníku plného překvapení a stresu. Jeho přípravy probíhali v klidu a spontánně až do chvíle, kdy nám bylo oznámeno, že ABP nebude vystupovat. Po vytrvalém a vyčerpávajícím hledání však myslíme, že program byl plnohodnotný a každý si našel své. Pak další nervy, jaké bude počasí. Pro jistotu jsme si napůjčovali stany, jak kdybychom si zřizovali kemp, ale jde nám hlavně o vaší pohodu a sucho. Díky našemu kamarádovi Summymu, že nad námi drží ochrannou ruku a počasí na Fírfest vždy skvěle vyjde. Letos vás přišlo něco málo přes 600 a návštěvnost je každý rok silnější, a o to nám jde. Máme tak sílu a chuť připravovat další ročníky a vás dobře bavit. Naše díky patří kapele Tarantule​, jakožto první kapela zahájila 9. ročník velice příjemně a nečekaně, i návštěvnost na první kapelu byla nadprůměrná. New Black Jack​ pokračovali ve svižném tempu a máme přislíbeno, že na výročním ročníku budeme svědky křtu jejich CD, tak se máte konečně nač těšit. Točílas​ perfektně pobavili a vy jste si pěkně zahejbali prdelkou. Sklap​ ukázal, že jsou zase o kus dál a jsou čím dál tím lepší. Cumbal​ rovněž opět potěšil, máte je rádi a rádi je chcete na Fírfestu mít. Loco Loco​ jsou plni energie a jejich vystoupení zajisté potěšilo především mladší publikum. My jsme rádi, že přijali naše pozvání. Jak jsme již zavedli tradici, nesmí chybět dívčí kapela, a proto letos The Agony​ pro vás přijely zahrát a věříme, že vás holky nezklamaly. Velké díky patří Ferit​, především za to, že nám pomohli a nabídku na hraní přijali. Ono dozvědět se v pátek, že zítra hrají, byla asi opravdu rychlovka. Myslíme, že při jejich produkci jste byli potěšeni a s chutí si zazpívali a zatančili. Hydrarrgyrum se stali našimi headlinery, a to určitě právem. Křest CD byla tak hlavní událostí letošního Fírfestu. Aby toho nebylo málo, tým Fírfestu se stal kmotry jejich nového CD a na oplátku se členové Hydrarrgyra - Zbyněk a Roman stali kmotry Fírfestu, další kmotřička byla Romanka Pfefferová.
Letos jsme měli pro vás nachystaná i nová trička s novou grafikou Fírfestu od profesionálního airbrush ilustrátora, muzikanta a hlavně našeho kamaráda Karla Kopice, a někteří z vás měli i možnost vyhrát naší trofej, a to v soutěžích. Vyhlásili jsme nejvzdálenějšího a nejstaršího účastníka. Děti měly možnost využít skákací hrad nebo malování na obličej. Dospěláci i děti měli i možnost kouknout do hasičského vozu, nebo si zkusit záchranářskou práci.
U vstupu jste měli možnost hlasovat o „Strom roku“, tak doufejme, že jste podpořili náš ústecký Strážný dub na Kabátě a vyhraje to. Hlasovat jste mohli i v rockových volbách s Rock Radio​.
Celý večer byl podle shrnutí vyhodnocen jako jeden z nejlepších, a to jak organizačně tak i technicky. Možná se někdo zlobil, že se vybírá na WC, ale toalety musíme zaplatit a v Letním kině je obvyklé, že se za použití vybírá (a vyšší částka, než máme nastavenou my).
Poděkování tak patří především kapelám, pomocníkům, hasičům, záchranářům, technice a zvukařům, stánkařům, prostě všem, kteří nám pomohli a pomáhají a podílejí se na celém Fírfestu. Veliké díky patří všem sponzorům, jelikož bez nich by to nešlo a poděkovat chceme i Kulturnímu středisku za poskytnutí úžasného prostoru. Děkujeme hlavně i vám návštěvníkům za podporu, přízeň, fotografie, záznamy, ohlasy a věříme, že se za rok zase všichni sejdeme a užijeme si to společně. ;)
Rovněž ještě děkujeme, že jste velice ukázněné publikum a nemáme žádné problémy či nepořádek. Ano, to jste vy, naši návštěvníci Fírfesťáci! Věříme, že jste i vy byli spokojeni, užili si to, přijali nečekanou změnu programu a zůstanete nám v přízni. Sejdeme se zase příští rok na již 10. ročníku, který bude snad veliký. Pokud někdo chcete ještě naše trička, nášivky, odznáčky, pište. Fotky se připravují. :-)
Tak díky ještě jednou a ahoj! Váš Fírfest tým 🎸😈

10. ročník 1. 9. 2018 - A máme to zase za sebou! :-) 10. ročník Fírfestu je za námi a my bychom chtěli, tak jako každé ročníky, všem poděkovat. Po posledním ranním úklidu areálu pomalu už nabíráme nové síly a sledujeme Vaše příspěvky a fotky ze včera a máme z nich vážně radost, že jste dorazili a všichni si to tak skvěle užívali. Pevně věříme, že jste byli spokojeni, setkali se se spoustou přátel a společně si to užili a bavili se. Roky plynou, my každý rok vymýšlíme něco nového, vychytáváme chybičky a zlepšujeme se, abyste rok co rok měli na co vzpomínat. Příští rok nás čeká 11. ročník a s touto Vaší přízní, kterou nám dáváte, věříme, že tu další desítku společně dáme!
Chtěli bychom tedy touto cestou poděkovat Vám všem návštěvníkům, kteří jste k nám zavítali a bavili se.
Děkujeme všem kapelám, které přijaly naše pozvání a vystoupily na tomto ročníku - mladé kapele D-Fence, která Fírfest 2018 zahájila, následovala dívčí kapela Angelic Project s krásnými muzikantkami, které nenechaly publikum chladné, poté metalový New Black Jack v tradiční sestavě, které doprovodili hosté z řad frontmanů ústeckých kapel, dále ústecko-děčínsko-teplický Sklap, kteří na Fírfestu představili nové pecky, poté nás po 5-ti letech opět navštívil rockový showman, pohodář a náš skvělý kamarád Vilém Čok & Bypass, dále metalová smršť v podobě Hand Grenade, kteří pobavili především mladší publikum, straší ročníky zavzpomínaly na svá mladá léta společně s Garage & Tony Ducháček, především s hitem Muchomůrky bílé. A na závěr večera přišlo vyvrcholení s legendární kapelou Vitacit, kterou doprovázeli zpěváci Fany Stehlík a Dan Horyna, který nezapřel svou živelnost, a společně tak představili hity napříč svojí historií působení.
Děkujeme týmu zvukařů za skvělou stage a výborný zvuk. Naše opravdu velké poděkování patří samozřejmě i našim spolupracovníkům a pomocníkům včetně hasičům SDH Střekov, zdravotníkům Medic Ústí nad Labem, z.s. a ochrance, bez kterých by to prostě nešlo. A děkujeme hlavně i všem našim partnerům a sponzorům, jejichž loga jsme měli po celou dobu na očích na vršku stage, za jejich pomoc a ochotu, protože bez nich by Fírfest nebyl tím, čím je. Děkujeme Vám všem, kteří jste přišli, i těm, kteří se na Fírfestu podíleli!!!
Budeme se na Vás těšit zase příští rok. Připravíme pro Vás zase jen to nejlepší, abyste měli dlouho na co vzpomínat. Budeme se těšit, až se sejdeme v hojném počtu jako letos. Bylo to s Vámi vážně PARÁDNÍ! Díky! Váš Fírfest tým!

 

Takže neváhejte a doražte na další ročníky Fírfestu si je společně s námi skvěle užít!

  

TOPlist
Fírfest 2018 začíná za
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8