Novinky

2. 9. 2018 - A máme to zase za sebou! :-) 10. ročník Fírfestu je za námi a my bychom chtěli, tak jako každé ročníky, všem poděkovat. Po posledním ranním úklidu areálu pomalu už nabíráme nové síly a sledujeme Vaše příspěvky a fotky ze včera a máme z nich vážně radost, že jste dorazili a všichni si to tak skvěle užívali. Pevně věříme, že jste byli spokojeni, setkali se se spoustou přátel a společně si to užili a bavili se. Roky plynou, my každý rok vymýšlíme něco nového, vychytáváme chybičky... a zlepšujeme se, abyste rok co rok měli na co vzpomínat. Příští rok nás čeká 11. ročník a s touto Vaší přízní, kterou nám dáváte, věříme, že tu další desítku společně dáme!
Chtěli bychom tedy touto cestou poděkovat Vám všem návštěvníkům, kteří jste k nám zavítali a bavili se.
Děkujeme všem kapelám, které přijaly naše pozvání a vystoupily na tomto ročníku - mladé kapele D-Fence, která Fírfest 2018 zahájila, následovala dívčí kapela Angelic Project s krásnými muzikantkami, které nenechaly publikum chladné, poté metalový New Black Jack v tradiční sestavě, které doprovodili hosté z řad frontmanů ústeckých kapel, dále ústecko-děčínsko-teplický Sklap, kteří na Fírfestu představili nové pecky, poté nás po 5-ti letech opět navštívil rockový showman, pohodář a náš skvělý kamarád Vilém Čok & Bypass, dále metalová smršť v podobě Hand Grenade, kteří pobavili především mladší publikum, straší ročníky zavzpomínaly na svá mladá léta společně s Garage & Tony Ducháček, především s hitem Muchomůrky bílé. A na závěr večera přišlo vyvrcholení s legendární kapelou Vitacit, kterou doprovázeli zpěváci Fany Stehlík a Dan Horyna, který nezapřel svou živelnost, a společně tak představili hity napříč svojí historií působení.
Děkujeme týmu zvukařů za skvělou stage a výborný zvuk. Naše opravdu velké poděkování patří samozřejmě i našim spolupracovníkům a pomocníkům včetně hasičům SDH Střekov, zdravotníkům Medic Ústí nad Labem, z.s. a ochrance, bez kterých by to prostě nešlo. A děkujeme hlavně i všem našim partnerům a sponzorům, jejichž loga jsme měli po celou dobu na očích na vršku stage, za jejich pomoc a ochotu, protože bez nich by Fírfest nebyl tím, čím je. Děkujeme Vám všem, kteří jste přišli, i těm, kteří se na Fírfestu podíleli!!!
Budeme se na Vás těšit zase příští rok. Připravíme pro Vás zase jen to nejlepší, abyste měli dlouho na co vzpomínat. Budeme se těšit, až se sejdeme v hojném počtu jako letos. Bylo to s Vámi vážně PARÁDNÍ! Díky! Váš Fírfest tým!

11. 3. 2018 - Program jubilejního 10. ročníku Fírfestu se již blíží do finále a abyste věděli, na co se letos můžete těšit, začneme Vám jednotlivé kapely průběžně představovat. Dnes Vám prozradíme první dvě kapely - VILÉM ČOK & BYPASS a SKLAP.

3. 9. 2017 - Vážení příznivci Fírfestu - noví i stálí. :-) Chtěli bychom vám poděkovat za hojnou účast na 9. ročníku, který se zařadil do historie ročníku plného překvapení a stresu. Jeho přípravy probíhali v klidu a spontánně až do chvíle, kdy nám bylo oznámeno, že ABP nebude vystupovat. Po vytrvalém a vyčerpávajícím hledání však myslíme, že program byl plnohodnotný a každý si našel své. Pak další nervy, jaké bude počasí. Pro jistotu jsme si napůjčovali stany, jak kdybychom si zřizovali kemp, ale jde nám hlavně o vaší pohodu a sucho. Díky našemu kamarádovi Summymu, že nad námi drží ochrannou ruku a počasí na Fírfest vždy skvěle vyjde. Letos vás přišlo něco málo přes 600 a návštěvnost je každý rok silnější, a o to nám jde. Máme tak sílu a chuť připravovat další ročníky a vás dobře bavit. Naše díky patří kapele Tarantule​, jakožto první kapela zahájila 9. ročník velice příjemně a nečekaně, i návštěvnost na první kapelu byla nadprůměrná. New Black Jack​ pokračovali ve svižném tempu a máme přislíbeno, že na výročním ročníku budeme svědky křtu jejich CD, tak se máte konečně nač těšit. Točílas​ perfektně pobavili a vy jste si pěkně zahejbali prdelkou. Sklap​ ukázal, že jsou zase o kus dál a jsou čím dál tím lepší. Cumbal​ rovněž opět potěšil, máte je rádi a rádi je chcete na Fírfestu mít. Loco Loco​ jsou plni energie a jejich vystoupení zajisté potěšilo především mladší publikum. My jsme rádi, že přijali naše pozvání. Jak jsme již zavedli tradici, nesmí chybět dívčí kapela, a proto letos The Agony​ pro vás přijely zahrát a věříme, že vás holky nezklamaly. Velké díky patří Ferit​, především za to, že nám pomohli a nabídku na hraní přijali. Ono dozvědět se v pátek, že zítra hrají, byla asi opravdu rychlovka. Myslíme, že při jejich produkci jste byli potěšeni a s chutí si zazpívali a zatančili. Hydrarrgyrum se stali našimi headlinery, a to určitě právem. Křest CD byla tak hlavní událostí letošního Fírfestu. Aby toho nebylo málo, tým Fírfestu se stal kmotry jejich nového CD a na oplátku se členové Hydrarrgyra - Zbyněk a Roman stali kmotry Fírfestu, další kmotřička byla Romanka Pfefferová.
Letos jsme měli pro vás nachystaná i nová trička s novou grafikou Fírfestu od profesionálního airbrush ilustrátora, muzikanta a hlavně našeho kamaráda Karla Kopice, a někteří z vás měli i možnost vyhrát naší trofej, a to v soutěžích. Vyhlásili jsme nejvzdálenějšího a nejstaršího účastníka. Děti měly možnost využít skákací hrad nebo malování na obličej. Dospěláci i děti měli i možnost kouknout do hasičského vozu, nebo si zkusit záchranářskou práci.
U vstupu jste měli možnost hlasovat o „Strom roku“, tak doufejme, že jste podpořili náš ústecký Strážný dub na Kabátě a vyhraje to. Hlasovat jste mohli i v rockových volbách s Rock Radio​.
Celý večer byl podle shrnutí vyhodnocen jako jeden z nejlepších, a to jak organizačně tak i technicky. Možná se někdo zlobil, že se vybírá na WC, ale toalety musíme zaplatit a v Letním kině je obvyklé, že se za použití vybírá (a vyšší částka, než máme nastavenou my).
Poděkování tak patří především kapelám, pomocníkům, hasičům, záchranářům, technice a zvukařům, stánkařům, prostě všem, kteří nám pomohli a pomáhají a podílejí se na celém Fírfestu. Veliké díky patří všem sponzorům, jelikož bez nich by to nešlo a poděkovat chceme i Kulturnímu středisku za poskytnutí úžasného prostoru. Děkujeme hlavně i vám návštěvníkům za podporu, přízeň, fotografie, záznamy, ohlasy a věříme, že se za rok zase všichni sejdeme a užijeme si to společně. ;)
Rovněž ještě děkujeme, že jste velice ukázněné publikum a nemáme žádné problémy či nepořádek. Ano, to jste vy, naši návštěvníci Fírfesťáci! Věříme, že jste i vy byli spokojeni, užili si to, přijali nečekanou změnu programu a zůstanete nám v přízni. Sejdeme se zase příští rok na již 10. ročníku, který bude snad veliký. Pokud někdo chcete ještě naše trička, nášivky, odznáčky, pište. Fotky se připravují. :-)
Tak díky ještě jednou a ahoj! Váš Fírfest tým 🎸😈

2. 9. 2017 - Je tu sobota 2. září a s ní 9. ročník Fírfestu 2017!  Rok plný vymýšlení, příprav a usilovné práce na něm (hlavně tedy posledních pár dnů) utekl avelký den je zase tady a teď. Tak my razíme nachystat a připravit areál a od 12 hodin se otevírá horní brána Letního kina (tj. z ulice Rooseveltova). Ve 13 hodin vše zahájí nováčci Tarantule, tak přijďte včas, ať je podpoříte. Následovat poté budou kapely New Black Jack, Točílas, Sklap, Cumbal, Loco Loco, The Agony, Ferit a na záv...ěr večera kapela Hydrarrgyrum se svým křtem nového CD. Nezapomínáme ani na nejmenší návštěvníky, pro které bude připraven skákací hrad, malování na obličej nebo pro odvážlivce preventivní stánek první pomoci, tak je vezměte s sebou, ať si to dnes taky užijí. No prostě každý si tu něco najde. Bude to opět skvělý den plný zábavy a hudby. A počasí se taky nebojte. Pršet už nemá, takže nám to vyjde (info zde: www.slunecno.cz/mista/usti-nad-labem-133)!
Tak v poledne na viděnou. Těšíme se Vás!  

www.facebook.com/events/1671564403153144

31. 8. 2017 - Včera večer jsme se od managementu Aleše Brichty dozvěděli, že i přesto, že dodržel měsíční pauzu a klid, jak mu jeho doktor doporučil, jeho zdravotní stav není v souladu s tím, aby v nejbližší době vystupoval. Vězte nám, že jsme do poslední chvíle věřili, jak nás i všichni okolo Aleše utvrzovali, že bude v pohodě a na Fírfestu vystoupí. Proto nás opravdu moc mrzí, že tomu tak není.
Do této chvíle se celý tým Fírfestu spolu s managementem Aleše a dalšími přáteli snažil najít... adekvátní náhradu za vystoupení AB Projectu, ale po obvolání snad všech Fírfestu dostupných kapel jsme zjistili, že buď 1. polovina někde hraje a nemůže, 2. polovina sice nehraje, ale polovina kapely je na dovolené a 3. polovina sice nehraje, ale ani se jim nechce...
Proto jsme nakonec zvolili variantu, že dáme hlavní prostor kapele Hydrarrgyrum pro jejich křest CD a mírně upravíme ostatní program festivalu. Fanoušci Fírfestu tedy o přísun kvalitní hudby nebudou ochuzeni, jen my všichni budeme ochuzeni o vystoupení Aleše Brichty. Tento krok nás velice mrzí, ale věříme, že to všichni pochopíte a společně s námi budete věřit, že se Aleš brzy uzdraví a bude moct opět vystupovat...
PS: Pokud se někdo chystal na Fírfest jen na vystoupení Aleše Brichty, na pokladně v místě konání mu oproti nepoškozené vstupence vrátíme vstupné.

Děkujeme Vám za pochopení a pozměněný program zveřejníme v co nejbližší době.

27. 7. 2017 - Předprodej vstupenek na Fírfest 2017 již zahájen! Více info v sekci "Vstupenky".

4. 7. 2017 - Představujeme Vám novou podobu plakátu Fírfestu, kterou vytvořil náš kamarád a profesionální airbrush ilustrátor Karel Kopic - www.karelkopic.cz

19.6.2017 - Všechny kapely na 9. ročníku Fírfestu zveřejněny.

4.9.2016 - Celý rok plánujeme a připravujeme a pak je za pár hodin po všem. Uteklo to strašně rychle a máme už po 8. ročníku Fírfestu. Jaké jsou z něho Vaše dojmy a pojmy? :-) Doufáme, že jste byli spokojeni a že jste si to bezvadně užili. I když my jsme po včerejšku utahaní a nabíráme zase nové síly, tak z toho máme dobrý pocit a věříme, že jsme pro Vás připravili a udělali jen to nejlepší. Dali jsme do toho všechno a jsme hlavně rádi, že vše proběhlo bez problémů.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat Vám všem návštěvníkům, kteří jste k nám zavítali a bavili se. Od rána sledujeme Vaše fotky ze včera tady na Facebooku a jde vidět, že jste si to opravdu užívali! ;-)
Děkujeme všem kapelám, které přijaly naše pozvání a vystoupily na letošním ročníku - kapele Real Incident, která Fírfest 2016 zahájila, následovala ústecká legenda Stará Škola s Víťou Šteflem který celou akci spolumoderoval, dále děčínský Sklap v nové sestavě, známí ústečtí New Black Jack, metalový nářez v podobě kapely Nerrea, která se v půli vystoupení rozloučila se svým baskytaristou Honzou, který odchází, a přivítala nového, mostecká Velryba se známými hity, skvělá dívčí pražská kapela Sour Bitch, která teda nenechala publikum chladným, šluknovská metalová legenda Krleš, na kterou se všichni moc těšili, a na závěr výborná tečka v podobě Motorbandu, který letos slaví 30 let své existence. Všechny kapely byly výborné a předvedly to nejlepší!
Dále samozřejmě děkujeme i DJ Milanovi za zapůjčení skákacího hradu pro děti, které ho teda hojně využívaly a dováděly. Děkujeme týmu zvukařů za skvělou stage a výborný zvuk, který si hlavně kapely chválily. Naše velké poděkování patří samozřejmě i našim spolupracovníkům a pomocníkům, bez kterých bychom to nezvládli. A děkujeme hlavně i našim partnerům a sponzorům za jejich pomoc a ochotu, protože bez nich by ani Fírfest nemohl být. Děkujeme Vám všem, kteří jste přišli, i těm, kteří se na Fírfestu podíleli!!!
Budeme se na Vás těšit zase příští rok, protože ono to zase uteče a máme to za chvíli tady. Připravíme pro Vás zase jen to nejlepší, abyste měli dlouho na co vzpomínat. Budeme se těšit, až se sejdeme v hojném počtu jako letos. Bylo to s Vámi vážně PARÁDNÍ! Díky! Váš Fírfest tým! :)

První videa od Petra Niebauera zde (Petře, taky moc děkujeme a těšíme se na fotky!) - https://www.youtube.com/user/petr040761/videos  
Další fotky se ještě chystají.
 
3.9.2016 - Tak a máme to tady - 8. ročník Fírfestu nám už klepe na dveře a za chvíli ho máme tady! Věříme, že se jako každý rok i letos máte opravdu na co těšit a hlavně, že si ten dnešek parádně užijete se vším všudy. O to přeci jde. My už jsme nemohli ani dospat, jak se na to těšíme. I když na druhou stranu jsou celé přípravy i pak celý průběh pro nás trochu "namáhavé", abychom odvedli dobrou práci, nevyskytly se nějaké problémy, a abychom Vás potěšili a udělali pro Vás jen to nejlepš...í. Společně s Vámi to ale zvládneme a už se nemůžeme dočkat. Počasí nám dnes opět přeje, za co moc děkujeme. Sice má být sluníčko schované, ale i kdyby vykouklo, je pro Vás připraven velký pivní stan, kam se můžete schovat. Čeká Vás samozřejmě i velký výběr alko i nealko nápojů a jídel. Pro děti jsme připravili skákací hrad (s dozorem) po celý den zdarma, kde se mohou taky vydovádět, takže je nezapomeňte vzít s sebou. K tomu začátku školnímu roku si to přeci zaslouží. :-) Děti do 120 cm jsou zdarma, dospělí vstup na místě 150,- Kč. Brána do Letního kina se nám otevře ve 12:30 a už ve 13:00 kapela Real Incident celý Fírfest zahájí, takže přijďte včas, ať o nic nepřijdete a doražte i je podpořit. Následovat budou kapely Stará Škola, Sklap, New Black Jack, Nerrea, Velryba, Sour Bitch, Krleš a na závěr Motorband.
Bude toho spousta, tak prostě přijďte, neotálejte a nenuďte se doma. Doražte s rodinou, blízkými, přáteli! Bude to skvělý den, na který budete rádi vzpomínat. Navíc si užijeme ještě takový z posledních letních dnů a letních akcí, než brzy skončí sezóna a přijde zase podzim.
Moc se na Vás těšíme, tak za pár hodin na viděnou! ;-)
PS: Nezapomeňte, že vstup je pouze horní bránou, tj. z ulice Rooseveltova.

1.9.2016 - Zítra končí předprodej vstupenek! Jak jsme již předem informovali, počet vstupenek v předprodeji byl jen v omezeném množství. Posledních 13 kusů můžete ještě zakoupit v Café Alibi (palác Zdar, Mírové náměstí) a 2 ks ve Fírově pivnici a baště (Stará 76). Předprodej bude ukončen zítra večer. Pak už bude možné zakoupit vstupenky jen až na místě. Děkujeme za pochopení.

28.8.2016 - Mockrát děkujeme všem kapelám, které se ozvaly a nabídly se, i všem fanouškům, kteří poslali své nápady na kapely, které by mohly zahrát místo Los Desperados. Vážíme si toho, že Vám to není lhostejné a snažíte se pomoct, i když to bylo takhle na poslední chvíli dost složité. Po uvážení a domluvě jsme nakonec vybrali ústeckou kapelu REAL INCIDENT, která je u nás také dost známá a s Desperádama často vystupovala. Kluci teď po 4-leté pauze natočili nové EP a jsou v plné síle připraveni koncertovat. Věříme, že se budeme mít na co těšit a že nás tato změna nezklame! :-) www.bandzone.cz/realincident

4.8.2016 - Do Fírfestu 2016 nám zbývá už jen necelý měsíc, a proto byl již zahájen předprodej vstupenek. Místa předprodeje, kde můžete vstupenky za cenu 100,- Kč zakoupit, naleznete v sekci ''Vstupenky''. Tak neváhejte, zvýhodněné vstupenky jsou letos jen v omezeném množství!

7.5.2016 - Termín 8. ročníku Fírfestu je dán na sobotu 3. září 2016. Kapely letošního ročníku začneme postupně zveřejňovat, ať se máte na co těšit. Sledujte proto naše stránky a především i naši stránku na Facebooku - Fírfest.

23.12.2015 - Fírfest tým Vám přeje příjemné prožití vánočních svátků a poklidný a hudbou nabitý nový rok 2016! Hned začátkem roku vás budeme informovat o novinkách ohledně Fírfestu 2016.

19.8.2015 - Ve fotogalerii naleznete odkazy na fotky a videa z Fírfestu 2015.

16.8.2015 - Tak jak se vám to včera líbilo? My doufáme, že jste byli spokojení. Dostáváme od vás, i od kapel samou chválu, která nás samozřejmě moc těší a hřeje u srdce. Na to, že to byla letos premiéra v horním areálu Letního kina, si myslíme, že celkem úspěšná.
Kdo tam byl včera s námi, ví, jaké to bylo. Počasí nám pěkně vyšlo, atmosféra byla úplně parádní a skvěle jsme si ten celý den zase společně užili. My bychom chtěli jako každý rok mockrát poděkovat všem návštěvníkům, kteří dorazili a užili si to. Dále děkujeme kapelám Idio&Idio, Toxic People, Lubošovi Pospíšilovi Trio, K2, New Black Jack, Cumbal, Coda a The Snuff, že dorazili na letošní Fírfest a předvedli skvělé výkony. Děkujeme i DJ Milanovi se svým týmem, že pobavili malé i velké, Teamu Žabaři s airsoftovou střelnicí, hostům a hlavně samozřejmě velké díky
i všem partnerům a sponzorům, bez kterých by ani Fírfest nemohl být, všem spolupracovníkům a pomocníkům a týmu zvukařů (Akustika Polák) za parádní ozvučení a stage. Prostě díky, díky, díky všem!

7. ročník Fírfestu je už zase za námi, strašně rychle to uteklo, a my doufáme, že se zase setkáme příští rok a užijeme si to jako letos. Bylo to vážně moc super! :-)
Jinak fotky z celého dne se připravují. Děkujeme fotografům Petrovi Niebauerovi a Markétě Vackové. Až budou fotky kompletní, zveřejníme je.
Mezitím se můžete podívat na pár fotek od Markétky z Peggy's photo zde - www.facebook.com/pages/Peggys-photo/296887480506784
Videa od Petra zde - www.youtube.com/channel/UCF6J7-17nFZIcqR2uCqstUA

15.8.2015 - Tak 7. ročník Fírfestu je již za dveřmi! My vyrážíme vše postavit a připravit a od 12 hodin se už uvidíme. Fírfest 2015 zahájí kapela Idio&Idio, následovat budou Toxic People, Luboš Pospíšil Trio, K2, New Black Jack, Cumbal, Coda a na závěr The Snuff. Čeká vás samozřejmě
i doprovodný program jako airsoftová střelnice s Team Žabaři, zajímaví hosté, kteří se představí během přestaveb, a pro děti (a nejen je samozřejmě) je připraven zábavný program s DJ Milan, který si pro ně připravil dětskou diskotéku, zumbu, soutěže, malování na obličej, crazy focení a balónky, takže nenechte své ratolesti doma a vezměte je v klidu s sebou, ať si taky skvěle užijí den plný zábavy. Těšit se na vás také budou pejsci z Psího domova Řepnice. Pokud někdo z vás bude chtít něčím přispět a pomoci, přineste na Fírfest nějaké dobroty, pamlsky, a
rozveselte tak psí oči, budou vám za to vděční.
Celý den nám zvěční zkušený fotograf Petr Niebauer a začínající profi-fotografka Markéta Vacková, kterou během celého dne můžete oslovit, a ta vás velice ráda vyfotí. Naleznete ji v růžovém tričku.
Počasí by nám mělo vyjít skvěle. Sice by měla prý odpoledne a večer přijít nějaká přeháňka, ale věříme, že to po těch vedrech bude jen osvěžující. Navíc se můžete pěkně schovat do pivních stanů, které nám zapůjčili Uruguay Cavallery.
Pivo Bakalář se už za chvíli začne chladit, těšit se můžete také na různé mňamky, nebo i africkou kuchyni, na zmrzku i drinky.
Prostě nenuďte se doma a přijďte dnes do Letního kina, ať to všechno vidíte naživo a užijete si skvělý den plný hudby a zábavy. Přijďte s přáteli, rodinou, partnery. Určitě neuděláte chybu. Letos to bude premiéra, co se týče místa konání, ale my věříme, že to vše zvládneme a budeme všichni spokojení. Jen nezapomeňte, že vstup bude umožněn pouze horní branou, tj. z ulice Rooseveltova. Pokud nevíte jak k nám, mrkněte na náš web, tam je vše vysvětleno. Jinak motorkáři, co přijedou na svých strojích, mají parkování zajištěno přímo v areálu.
Kdo si bude chtít pořídit nějaké fírfesťácké věci (triko, nášivky, odznáčky), bude mít možnost přímo u vstupu.
Tak my jdeme pracovat a po 12 hodině se uvidíme. Přijďte včas! Těšíme se na vás všechny, co dorazíte. A díky za vaší podporu. Bez vás by to ani nemohlo být ono. :-)
PS: Všechno nejlepší k svátku všem Hankám! A jako dárek máte od nás vstup zdarma. :-)

14.8.2015 - Tak už zítra ve 12 hodin se otvírá brána Fírfestu 2015! Přijďte včas, ať vám nic neunikne. Máte se na co těšit. Vše je připravené a my
                  už se na zítřek nemůžeme dočkat. Těšíme se na vás všechny, kteří přijdete, a věříme, že si to jako každý rok parádně společně
                  užijeme. :-)

13.8.2015 - Zítra v 18 hodin končí předprodeje vstupenek, takže kdo ještě nemá vstupenku za zvýhodněnou cenu, ať neotálí a vyrazí do některého
                  z našeho místa předprodeje.
                  Jinak co se týká počasí, sice by se mělo trochu ochladit a navečer by prý mohla přijít nějaká přeháňka, ale určitě to po těch vedrech
                  přijde jen vhod. Jinak má být krásně. Velké pivní stany budou připraveny, takže sluníčka ani deště se bát opravdu nemusíte.

12.8.2015 - Dnes živě na Gama Rádiu kapela The SNUFF! Takže si nezapomeňte opět v 18 hodin naladit 90.2 FM pro Ústí nad Labem nebo online na
                 
www.gamaradio.cz a poslouchejte.

 7.8.2015 - Fírfest 2015 letos pomůže opuštěným zvířatům z Psího domova Řepnice. Pokud i vy budete chtít pomoci a něčím přispět, můžete pak
                 na Fírfest přinést nějaké pamlsky, dobroty, aj...

 5.8.2015 - Kapela IDIO&IDIO​ dnes živě na Gama Rádiu! Nezapomeňte si v 18 hodin naladit 90.2 FM pro Ústí nad Labem nebo online na
                 www.gamaradio.cz a poslouchejte. Pokud na ně budete mít nějakou zvídavou otázku, napište na fcb stránky Gama rádio​.
                 A příští středu 12.8. od 18 hodin rozhovor s The Snuff.

29.7.2015 - Jelikož máme mnoho fanoušků, příznivců i sponzorů z řad motorkářů, připravili jsme pro ně milou věc. Pro motorkáře, kteří na
                  Fírfest 2015 dorazí na svých strojích, je zajištěno parkování přímo v areálu.

 2.7.2015 - Od zítřejšího večera začíná předprodej vstupenek. Více informací o místech předprodeje naleznete v sekci ''Vstupenky''.

23.6.2015 - Samozřejmě i na děti myslíme. Aby letos o něco nebyly ochuzené, připravili jsme pro ně celodenní program s DJ Milanem! Těšit se
                   mohou na dětskou diskotéku, zumbu, soutěže, malování na obličej, crazy focení, balónky, a další... Větší děti mohou navštívit jako
                   každý rok airsoftovou střelnici s Team Žabaři, zastřílet si a zasoutěžit. Takže nezapomeňte na své ratolesti a vezměte je na Fírfest
                   s sebou, ať si také skvěle užijí den plný zábavy a legrace!
                   PS: I dospěláci se mohou zapojit! :-)

 18.6.2015 - Od příštího týdne vychází oficiální plakát Fírfestu 2015! Předprodej vstupenek bude zahájen koncem června. O místech předprodeje
                   vás budeme včas informovat.

 29.4.2015 - A je to tady! Odhalujeme kapely pro 7. ročník Fírfestu!

 27.4.2015 - Během tohoto týdne již zveřejníme kapely pro letošní Fírfest. Máte se na co těšit!

 16.4.2015 - Přípravy kapel pro Fírfest 2015 finišují a už brzy Vám kapely zveřejníme.

  9.3.2015 - Dnes vám oznamujeme tu (zatím) největší změnu, a tou je, že Fírfest 2015 proběhne v areálu Letního kina v Ústí nad Labem.

  7.3.2015 - Spuštěny nové webové stránky Fírfestu www.firfest.cz. Zároveň oficiálně oznamujeme datum konání 7. ročníku Fírfestu, který se
                 letos bude konat trochu netradičně z důvodu jiných akcí v našem tradičním datu, a to v sobotu 15. srpna. Více informací budeme
                 postupně doplňovat.

TOPlist
Fírfest 2018 začíná za
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8